Ziedu piegāde Ogrē

Ziedu piegāde Ogrē tiek veikta tajā pašā darba dienā, ja pasūtījums noformēts un apmaksāts līdz plkst. 13:00. Pasūtījumu vēlams noformēt pēc iespējas ātrāk, jo pasūtot pēdējā brīdī, pastāv iespēja, ka ziedu piegāde tiks pārcelta uz nākamo darba dienu. Ogrē ziedu piegāde tiek veikta katru dienu, izņemot svētdienu, un pasūtījums tiek izpildīts dienas laikā.

Ziedu piegāde Ogrē tiek veikta arī brīvdienās un svētku dienās bez paaugstinātas piegādes maksas. Lai Ogrē ziedi tiktu piegādāti sestdienā, pasūtījums jānoformē un jāapmaksā līdz piektdienas plkst. 15:00. Ja pasūtījums tiek izdarīts ārpus mūsu darba laika - brīvdienās ar piegādi tajā pašā dienā, pasūtījums tiek izpildīts nākamajā darba dienā.

Ziedu piegādes maksa Ogrē ir 15,00 EUR. Ja piegādes adrese atrodas ārpus Ogres pilsētas robežas, par ziedu piegādi ir jāveic papildus piemaksa. Par to jāvienojas individuāli, sazinoties ar mums.

Mūsu veikalos atradīsiet plašu ziedu pušķu un citu floristikas iztrādājumu  piedāvājumu. Lai ziedu piegāde Ogrē notiktu Jūsu izvēlētā datumā un laikā, noformējiet un apmaksājiet pasūtījumu savlaicīgi - vismaz 1-2 dienas ātrāk.

 

Izvēlieties un pasūtiet ziedus mūsu interneta veikalos:

www.zieduserviss.lv vai www.vip-ziedi.lv