Ziedu piegāde Ventspilī

Ziedu piegāde Ventspilī tiek veikta tajā pašā darba dienā, ja pasūtījums noformēts un apmaksāts līdz plkst. 11:00. Ventspilī ziedu piegāde tiek veikta katru dienu un pasūtījums tiek izpildīts dienas laikā.

Ziedu piegāde Ventspilī tiek veikta arī brīvdienās un svētku dienās bez paaugstinātas piegādes maksas. Lai ziedi tiktu piegādāti sestdienā vai svētdienā, pasūtījums jānoformē un jāapmaksā līdz sestdienas plkst. 12:00. Ja pasūtījums tiek izdarīts brīvdienās ar piegādi tajā pašā dienā, pasūtījums tiek pārcelts uz nākamo darba dienu.

Ziedu piegādes maksas Ventspilī ir 10,00 EUR. Ja piegādes adrese atrodas ārpus Ventspils pilsētas robežām, par ziedu piegādi būs jāveic papildus piemaksa. Par ziedu piegādi  Ventspils novadā vai rajonā jāvienojas individuāli pirms pasūtījuma veikšanas, sazinoties ar mums.

Mūsu veikalos atradīsiet plašu ziedu pušķu un ziedu grozu piedāvājumu. Lai ziedu piegāde Ventspilī notiktu Jūsu izvēlētā datumā un laikā, noformējiet un apmaksājiet pasūtījumu vismaz 1-2 dienas pirms ziedu piegāde ir nepieciešama.

 

Izvēlieties un pasūtiet ziedus mūsu interneta veikalos:

www.vip-ziedi.lv vai www.zieduserviss.lv