Ziedu piegāde Daugavpilī

Ziedu piegāde Daugavpilī tiek izpildīta tajā pašā darba dienā, ja pasūtījumu veiksiet līdz plkst. 11:00. Ziedu piegādi veiksim arī brīvdienās un svētku dienās, ja pasūtījumu veiksiet un apmaksāsiet līdz iepriekšējas darba dienas plkst. 17:00.

Mūsu interneta veikalos atradīsiet plašu ziedu pušķu un ziedu grozu piedāvājumu. Lai ziedu piegāde Daugavpilī tiktu veikta Jūsu vēlamajā datumā un laikā, pasūtījumu vēlams noformēt un apmaksāt 1-2 darba dienas ātrāk.

Ziedu piegāde Daugavpilī maksā 10,00 EUR. Ja ziedu piegādes adrese atrodas, Daugavpils rajonā (novadā), ārpus pilsētas robežas, par ziedu piegādi ir jāveic papildus piemaksa. Par to jāvienojas individuāli sazinoties ar mums.

Ziedu piegāde Daugavpilī tiek veikta arī brīvdienās un svētku dienās bez paaugstinātas piegādes maksas. Lai ziedi Daugavpilī tiktu piegādāti sestdienā vai svētdienā, pasūtījums jānoformē un jāapmaksā obligāti līdz piektdienas plkst. 17:00. Ja pasūtījums tiek izdarīts brīvdienās ar piegādi tajā pašā dienā, pasūtījums tiek pārcelts uz nākamo darba dienu.

 

Izvēlieties un pasūtiet ziedus mūsu interneta veikalos:

www.vip-ziedi.lv vai www.zieduserviss.lv